1.2

Netikėtai užgrojus jūsų mėgstamiausiai dainai, griežtai draudžiama vartoti frazę „tai mano daina“ ir/arba pradėti dar entuziastingiau šokti. 

2.3

Jei esate asmenukių gerbėjas, griežtai draudžiama naudoti  #iwokeuplikethis, jei jūs iš tiesų neatsikėlėte taip puikiai atrodantis.

SCHWEPPES CLASSICS

  1. Tonic Water

  2. Bitter Lemon

  3. Ginger Ale

  4. Russchian

  5. Virgin Mojito

Schweppes Logo

SCHWEPPES SPRITZ Vartojimo sąlygos

 

Prašome itin atidžiai perskaityti šį sutikimą (licenciją). Gerdami Schweppes Spritz jūs savo noru sutinkate su vartojimo sąlygomis.

Jei nesutinkate su vartojimo sąlygomis, paprasčiausiai atsisakykite Schweppes Spritz gėrimo, o pasitaikius progai pasirinkti tarp „sutikti“ ir „nesutikti“, pasirinkite pastarąjį.

Jei Schweppes Spritz renkatės kaip kokteilio sudėtinę dalį ir nesutinkate su šiomis vartojimo sąlygomis, paprašykite padavėjo ar įgalioto tiekėjo, kad jie jums suteiktų išsamias vartojimo sąlygas: http://www.ScweppesSpritz.com/legal/sales_policies/

 

1. MUZIKOS RENGINIAI

1.1 Jūs sutinkate neprašyti didžėjaus sugroti jūsų mėgstamiausios dainos net ir tada, kai labai jos norite.

1.2 Netikėtai užgrojus jūsų mėgstamiausiai dainai, griežtai draudžiama vartoti frazę „tai mano daina“ ir/arba pradėti dar entuziastingiau šokti.

1.3 Draudžiama inicijuoti pokalbį su didžėjumi tik tam, kad pagerintumėte savo įvaizdį.

1.4 Griežtai draudžiama apsimesti muzikos ekspertu ir įkyriai klausinėti savo draugų, „ar jie žino šios dainos pavadinimą“, ir/arba nuolat Shazam‘inti dainas, siekiant įrodyti, kad jūs esate teisus.

1.5 Mes nesuteikiame jums teisės išreikšti savo meilės muzikai užmerktomis akimis linksint galva pagal muzikos ritmą arba imituojant, kad ore grojate gitara.

 

2. SOCIALINIŲ TINKLŲ NAUDOJIMAS

2.1 Viešindami nuotrauką bet kuriame socialiniame tinkle, jūs sutinkate nežymėti žmonių, kurių nėra toje nuotraukoje, nes tai bus suvokiama kaip apgailėtinas būdas surinkti kuo daugiau paspaudimų „patinka“.

2.2 Jums draudžiama socialinių tinklų nuotraukoms pozuoti su „duck face“. Net jei tai tik pokštas.

2.3 Jei esate asmenukių gerbėjas, griežtai draudžiama naudoti #iwokeuplikethis, jei jūs iš tiesų neatsikėlėte taip puikiai atrodantis.

2.4 Griežtai draudžiama asocijuoti atostogų nuotraukas su darbo frazėmis, pavyzdžiui, „working hard“, „my office for today“, „office life“. Tai visiškai nešmaikštu.

2.5 Griežtai draudžiama rinkti asmeninę informaciją iš socialinių tinklų (įskaitant ir santykių statusą) tam, kad panaudotumėte tai pokalbyje (pavyzdžiui, „labas, mačiau, kad esi laisvas“). Tai vadinama persekiojimu.

2.6 Draudžiama naudoti funkciją „pridėti prie draugų“ tuo metu, kai kalbate su tuo žmogumi. Tai atrodo beviltiškai.

 

3. SOCIALUS ELGESYS

3.1 Mėgaudamiesi Schweppes Spritz jūs garantuojate, kad nepradėsite ginčytis dėl to, kas sumokės sąskaitą, vien tam, kad sužavėtumėte savo simpatiją.

3.2 Nepasimetinėsite perdėtai kukliu vien tam, kad siekdami pripažinimo ką tik sutiktiems žmonėms detaliai papasakotumėte apie savo darbą, automobilį ar egzotiškas atostogas.

3.3 Schweppes Spritz gerbėjams griežtai draudžiama megzti verslo kontaktus ir dalyti savo vizitines korteles, kai po vidurnakčio vakarėlyje visi nori tiesiog atsipalaiduoti. Jei perkėlėte darbo reikalus į vakarėlį, mes pasiliekame teisę vakarėlį perkelti į darbą.

3.4 Atsitiktinis įžymybių minėjimas vien tam, kad sužavėtumėte savo pašnekovą, yra netoleruojamas.

3.5 Jei vakarėlio metu pasiūlėte padaryti paslaugą, tai išlieka tvirtu pažadu ir po vakarėlio. Negalima teisintis teigiant, kad „jūs pamiršote“.

3.6 Griežtai draudžiama pradėti nereikšmingą pokalbį laukiant eilėje prie tualeto ir/arba tualete. Labai tikimės, jog čia nereikia detalesnio paaiškinimo.

 

4. PO DARBO

4.1 Griežtai draudžiama apsimesti, kad dirbsite viršvalandžius vien tam, kad išvengtumėte vakarėlių ar išėjimų į miestą po darbo. Išimtis taikoma tuo atveju, jei turite susitikti su draugais, kurių nematėte 10 metų ir kurie tikisi vakarėlio „kaip senais gerais laikais“.

4.2 Sutikdami su šiomis vartojimo sąlygomis, jūs patvirtinate, kad frazė „aš statau“ reiškia, kad jūs iš tiesų nupirksite ir pasiūlysite tą gėrimą konkrečiam asmeniui. Jokių išimčių.

4.3 Griežtai draudžiama apsimesti, kad skaitote labai svarbų el. laišką, kai kas nors pakviečia po darbo išeiti į miestą.

4.4 Frazė „aš jus pasivysiu“ iš tikrųjų turėtų reikšti, kad jūs sutinkate su kolegomis po darbo nueiti kokteilių. Tai tikrai nereiškia, kad jūs „pasivysite“ naujausią serialo seriją namuose ant sofos.

4.5 Naršyti internete gulint namie ant sofos su kate pašonėje nereiškia, kad jūs „jau turite planų vakarui“.

 

5. PASIMATYMAI

5.1 Jei norite pasisveikinti su savo simpatija, nebandykite „duoti jam penkis“ arba „žaibą“. Šie pasisveikinimo būdai galioja tik draugams.

5.2 Per pirmą pasimatymą draudžiama kalbėti apie buvusius santykius.

5.3 Griežtai draudžiama išsiskirti trumpąja žinute. Jei su tuo žmogumi nuėjote į du ar daugiau pasimatymus, esate skolingas jam bent jau telefono skambutį.

 

6. TOBULAS PATIEKIMAS

6.1 Rinkdamiesi mūsų produktą, jūs sutinkate išnaudoti kiekvieną vakarėlyje pasitaikiusią galimybę kuo labiau pasilinksminti. Mes skatiname jus kuo garsiau juoktis ir užmegzti naujas pažintis. Schweppes Spritz – aukščiausios klasės socialinis užtaisas.

6.2 Rinkdamiesi mūsų produktą, jūs sutinkate mėgautis kiekvienu gėrimu. Kitaip tariant, jūs sutinkate vartoti Schweppes Spritz tik tobulai atšaldytą ir patiektą stiklinėje arba stikliniame buteliuke.

***

APIE ŠIAS VARTOJIMO SĄLYGAS

Mes pasiliekame teisę keisti Schweppes Spritz vartojimo sąlygas, pavyzdžiui, atnaujindami informaciją, nurodančią, kas yra sofistikuota o kas – ne. Patariame reguliariai patikrinti šias sąlygas.

Šiame puslapyje nuolat įspėsime apie bet kokius sąlygų pakeitimus ir papildymus. Pokyčiai nebus taikomi atgaline tvarka ir pradės galioti ne anksčiau kaip 14 dienų po jų paskelbimo. Kita vertus, pokyčiai, susiję su naujomis Schweppes Spritz savybėmis ar sofistikuotais įspėjimais, pradės galioti iš karto juos paskelbus.

Jei nesutiksite su pakeistomis Schweppes Spritz vartojimo sąlygomis, paprasčiausiai atsisakykite šio gėrimo.

Aš sutinku su šiomis vartojimo sąlygomis