Judėjimo savaitėje net 65 tūkst. dalyvių

Rugsėjo pabaigoje vykęs kasmetinis Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) ir Lietuvos olimpinės akademijos projektas (LOA) „Judėjimo savaitė“ sulaukė rekordinio dalyvių skaičiaus. Sveikatingumą skatinantys renginiai visoje Lietuvoje subūrė daugiau kaip 65 tūkst. dalyvių. Kartu su vaikais mankštinosi ir mokytojai, ir tėvai, išsijudino bendruomenės.


 

Tokį žmonių skaičių į smagų judėjimą įtraukė aktyvaus gyvenimo būdo entuziastai iš 354 mokymo įstaigų, esančių 52 šalies savivaldybėse. Susumavus projekto rezultatus paaiškėjo, kad „Judėjimo savaitės“ dalyviai nubėgo daugiau kaip 32 tūkst. km ir mankštinosi net 67 valandas.
„Džiaugiuosi, kad kiekvienais metais „Judėjimo savaitės“ renginiai suburia vis daugiau žmonių. Manau, kad prie šių metų projekto sėkmės prisidėjo ir olimpiečiai, kurie nusifilmavo linksmuose video siužetuose, pasakojo apie fizinio aktyvumo naudą, patys demonstravo, kaip teisingai atlikti pratimus ir kvietė visus kartu pajudėti“, - teigė LTOK prezidentė D.Gudzinevičiūtė.
Projektą šiais metais sustiprino partnerystė su bendrove „Coca-Cola HBC Lietuva“, kuri kartu su LTOK įgyvendina fizinio aktyvumo skatinimo programą „Išjudink save“.
„Mūsų noras skatinti žmonių fizinį aktyvumą ir padėti jiems atrasti judėjimo džiaugsmą sutampa su LTOK tikslais, todėl nedvejodami prisijungėme prie „Judėjimo savaitės“. Toks dalyvių aktyvumas patvirtina, kad kartu einame teisinga kryptimi“, – sako „Coca-Cola HBC” pardavimų Baltijos regione vadovas Valdas Pakštys.
„Judėjimo savaitės“ organizatoriai dalyviams pasiūlė ne tik sportuoti, bet ir užfiksuoti tai video filmukuose ar nuotraukose bei sudalyvauti konkurse. Penkiolika labiausiai pasižymėjusių dalyvių (įstaigų) pelnė prizus. Organizatoriai joms padovanojo sportinio inventoriaus: tinklinio, futbolo, krepšinio ir gimnastikos kamuolių, badmintono rakečių, gimnastikos sienelių, mini futbolo vartų. Iš viso 15-ai įstaigų išdalinta beveik 200 sportinio inventoriaus vienetų.
Linksmiausias „Judėjimo savaitės“ akimirkas galite išvysti šiame trumpame video. https://www.youtube.com/watch?v=XNwFOYCDV9A