Nestea pristato žiemos naujovę: arbatą bus galima gerti ir karštą, ir šaltą

Mėgstamiausias lietuvių šaltos arbatos prekės ženklas* „Nestea“ pristato sezono naujieną – obuolių ir cinamono skonio žieminę „Nestea“ arbatą. Juodosios arbatos ekstrakto ir obuolių bei cinamono derinys iškart sušildys ir sukurs jaukumą!

Naująją obuolių ir cinamono skonio arbatą galima įsigyti nuo spalio pabaigos.

„Žiemai ateinant, žmonės renkasi šildančius gėrimus ir mielai grįžta prie tradicinių skonių. Būtent dėl to dabar pristatome naująją žieminę obuolių ir cinamono skonio arbatą. „Nestea“ sezoninių skonių asortimento papildymas yra atsakas į vis konkretesnius vartotojų poreikius – jie ištroškę naujų skonių ir ieško alternatyvų tradiciniams gėrimams. Tai ir galimybė šiek tiek pažaisti su šaltos arbatos gėrimų kategorija“, – teigia Irina Gailisa, „Nestea“ ir „Coca-cola“ rinkodaros skyriaus vadovė Baltijos šalims.

Gali būti geriama karšta ar šalta

Naujoji „Nestea“ su juodosios arbatos ekstraktu, obuoliais bei cinamonu – šildantis pasirinkimas artėjančiam žiemos sezonui. Ši žiemos naujiena išsiskiria ne tik savitu skoniu, bet ir patiekimo galimybėmis. Gėrimas skanus vartojamas ir karštas, ir šaltas.

„Kai termometro stulpelis krenta žemyn ir ateina žiemos šaltukas, visi norime trupučio jaukumo ir šilumos. Naujoji aromatinga obuolių ir cinamono skonio arbata „Nestea“, kurią galima gerti ir karštą, ir šaltą, yra puikus kompanionas norintiems palįsti po šilta antklode, atsipalaiduoti ir atgauti jėgas. Šiuo gėrimu galima mėgautis ir vieniems, ir su draugais ar artimaisiais“, – teigia Irina Gailisa, „Nestea“ ir „Coca-cola“ rinkodaros skyriaus vadovė Baltijos šalims.

„Mūsų vartotojai mėgsta naujoves, mielai domisi naujienomis, kurias pasiūlo jiems gerai žinomas prekės ženklas. Todėl mes labai stengiamės patenkinti jų lūkesčius ir nustebinti originaliais skonių deriniais. Obuolių ir cinamono skonio „Nestea“ yra originalus ir inovatyvus produktas šaltų arbatų kategorijoje. Mes tikime, kad naujas žiemos asortimentas puikiai atitiks mūsų vartotojų skonį“, – prideda Gailisa.

*Nielsen 2015 m. rugsėjo mėn. kiekybinis tyrimas (nuo metų pradžios).
Naująją obuolių ir cinamono skonio arbatą „Nestea“ galima įsigyti 0,5l ir 1,5l buteliais.