Pranešimas žiniasklaidai

2016 m. balandžio 29 d.

Pirmos Lietuvoje „Coca-Cola“ parduotuvės atidaryme – Agnės Kuzmickaitės kolekcija su Lietuvos garsenybėmis ir gatvės šokių šou 

 

Gegužės 2 d. pirmą kartą į Lietuvą atkeliauja „Coca-Cola“ firminių prekių parduotuvė. Jos atidarymo proga rengiama įspūdinga mados ir muzikos šventė „Coca-Cola POP UP street fest ft. Agnė Kuzmickaitė“. Jos metu bus pristatyti nauji dizainerės drabužių ir stilingų aksesuarų deriniai. Kolekcijos pristatymui pasirinktas netradicinis formatas – kartu su modeliais pasirodys televizijos projekte „Lietuvos talentai“ išgarsėjusi šokėjų grupė „Fem.Me“. Gatvės podiumu žengs ir Lietuvos įžymybės – atlikėja ir laidų vedėja Ieva Mackevičienė, stilistė Gabija Varnaitė, šokėja Milana Jašinskytė. Originalų pristatymą režisuoja mados renginių koordinatorė Renata Mikailionytė. Muzikos gerbėjams laidų vedėja ir viena garsiausių Lietuvos DJ Simona Bandita ruošia energingą muzikinį užtaisą. Į gatvės šventę kviečiami visi norintys – pirmą kartą tokio masto mados renginys bus nemokamas.

„Man, kaip kūrėjai, labai svarbu savo darbu pasidalinti su kuo daugiau žmonių, todėl labai džiaugiuosi sprendimu kolekcijos pristatymą padaryti nemokamą ir į šį renginį pakviesti visus mados gurmanus. Naujais kolekcijos deriniais parodysiu, kad mano kurtus drabužius galima lengvai derinti su kasdiene apranga ir stilingais „Coca-Cola” aksesuarais“, - pasakoja Agnė Kuzmickaitė.

Renginio vedėja Simona Albavičiūtė-Bandita džiaugiasi, kad po pasaulį keliaujantis projektas pagaliau aplanko ir Lietuvą. „Man labai patinka gatvės fest'o formatas – juk tokiuose renginiuose niekada netrūksta energijos, spalvingų ir įkvepiančių žmonių. Todėl jau šį pirmadienį kviečiu visus pasimatyti ir pažiūrėti, ką „Coca-Cola“ yra mums paruošusi“, - intriguoja DJ Simona Bandita. 

„Coca-Cola POP UP street fest ft. Agnė Kuzmickaitė“ vyks prie įėjimo į PC „Ozas“, kur pirmą kartą Lietuvoje bus įrengta „Coca-Cola“ pop up parduotuvė. Joje lankytojai turės unikalią galimybę įsigyti stilingų „Coca-Cola“ prekių, nusifotografuoti, pasidaryti asmeninę gėrimo skardinę ir patirti nepakartojamų įspūdžių su draugais. Visi norintys galės apžiūrėti garsiąją Agnės Kuzmickaitės iš „Coca-Cola“ lauko reklamos pasiūtą suknelę. Tokio tipo parduotuvė Lietuvoje veiks dvi savaites, o po to iškeliaus į kitas Baltijos šalis. Pernai „Coca-Cola“ parduotuvė apkeliavo 10 Europos miestų ir sutraukė virš milijono lankytojų.

„Coca-Cola POP UP street fest ft. Agnė Kuzmickaitė“ – pirmadienį, 18 val. prie įėjimo į prekybos centrą „Ozas“.