Šiandien savo nuomonę galime išreikšti daugybe skirtingų būdų, tam pasitelkti įvairiausius kanalus. Kaip niekad anksčiau turime laisvę pasiekti informaciją ir ja dalintis – tai atveria galimybes bendrauti, kurti, įgyvendinti svarbius pokyčius. Tačiau visa tai turi ir neigiamą pusę – nepagarbi kritika, patyčios irgi gali sklisti lengviau.

„Sprite“ – drąsus prekės ženklas, kuris tiki, kad galime įveikti patyčias ir nepagarbų bendravimą išlikdami savimi ir palaikydami vieni kitus. Reaguodami ne pykčiu, o pozityvumu. Atsakydami: „Myliu tave, heiteri“.

„Sprite“ inicijuoto renginio metu garsūs Lietuvos žmonės pakvietė atkreipti dėmesį į vis skaudesnę patyčių internete problemą. Savo patirtimi apie sulauktą aštrią kritiką skaitmeninėje erdvėje dalijosi šokėjas Naglis Bierancas, sportininkė ir laidų vedėja Dalia Belickaitė, tinklaraštininkė Laura Judickaitė, dainininkai Alen Chicco ir Nombeko Augustė Khotseng.

„Sprite“ kviečia apie internete patirtas patyčias kalbėti drąsiau ir garsiau ne tik visuomenėje žinomus žmones, bet ir visus, kurie susiduria su šia problema.

Pasidalink savo istorija socialiniuose tinkluose. Pažymėk @iloveyouhater_lietuva ir #iloveyouhater.